MU - FC Litrpool 2:2 Jak. Smetana 1x, T. Jiřička 1x
MU - Tvoje máma fandí nám 3:0 D. Ježek 1x, M. Ježek 1x, V. Kodytek 1x
MU - Pozdní Sběr 4:1 D. Ježek 1x, V. Kodytek 2x, M. Ježek 1x
MU - FK Ubyslavice 4:1 V. Středa 1x, A. Kodytek 1x, T. Jiřička 2x

Čtvrt-finále
         MU - Purťa Tým                          4:1               M. Ježek 1x, D. Ježek 1x, J. Smetana 1x, V. Kodytek 1x

Semi-finále
MU - Pája Tým      2:0    J. Smetana 1x, M. Ježek 1x

FINÁLE
MU - Pozdní Sběr    1:0   M. Ježek 1x

Reportáž

Hrací systém byl 5+1 a hrálo se 2x10min. Pro náš tým to byl premiérový turnaj, na který nás pozval Petr Přiklopil.

1.zápas – Našim první soupeřem byl tým FC Litrpool, který se představoval mladými hráči. V prvních minutách hry jsme se museli hledat, protože pár nových tváří, nebylo zvyklé na náš herní systém. Soupeř hrozil především z dálky. Poté se naše hra zlepšila a my lépe přecházeli k útočným akcím, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Ve druhé části hry, jsme v úvodní minutě inkasovali branku, zdálo se jako by se to na nás podepsalo, ale po krásné souhře J. Jiřičky a Jak. Smetany při trestném kopu, nás poslední jmenovaný povzbudil vyrovnávací brankou. Vzápětí na to jsme podnikali jeden útok za druhým a přesně v poslední minutě, nás poslal do vedení T. Jiřička, když zužitkoval krásný pas Jak. Smetany. Bohužel v posledních vteřinách hry, nás soupeř překvapil razantní střelou u autové čáry, když jeho střela skončila v horním růžku branky.

2.zápas – V dalším kole nás čekal místní tým z Horek nazývající se Tvoje máma fandí nám. V první části hry byli tyto mančafty vyrovnané, ale v pozdní fázi hry jsme si na hřišti vytvářeli si slibné akce. Do poločasu nás dovedení poslal D. Ježek, po krásné souhře s J. Jiřičkou. Ve druhé části nás soupeř tolik nebránil a my si mohli dovolit navýšit zásluhou V. Kodytka a M. Ježka.

3.zápas – První aspirant na vítězství turnaje, byl tým Pozdní sběr. V tomto utkání ovlivnila hru větší hrubka soupeře brankáře, protože po celou dobu hry se soupeř držel tempa a nepustil nás k výraznější šanci. Hrubka se odvíjela na konci prvního poločasu, když soupeřův brankář čekal na tečovaný míč, který uchopí do svých náručí, ale v tu chvíli byl rozeběhnutý D. Ježek a razantní střelou překonal jesličkami brankáře. Ve druhé části soupeř ztratil iniciativu ke hře a laicky přistupoval k našim útočníkům. Čili musel následovat tří brankový trest. Jako první branku vstřelil „jesličkový král“ M. Ježek, když si pohrál s obráncem a následně prostřelil brankáře mezi nohami, poté přispěl 2x brankou V. Kodytek po přihrávkách T. Jiřičky a M. Ježka. V posledních vteřinách hry nakonec soupeř snížil na rozdíl tří branek.

4.zápas – Posledním skupinovým zápasem nás čekal s týmem FC Ubyslavice. Tento soupeř byl pro nás spíš sparing partner, čili jsme si s ním s lehkostí poradili. Branku nám vstřelil po špatné souhře A. Kodytka aj. Jiřičky. Branky vstřelili V. Středa, A. Kodytek, T. Jiřička 2x

Čtvrtfinále – S 10body si náš tým zajistil prvenství ve skupině a vyčkával na soupeře z druhé tabulky, který skončí na 4.místě. Tím soupeřem nám byl známý Purťa Tým. V úvodních minutách jsme soupeře zaskočili naší hrou na jeden dotek, čím déle jsme spolu hráli, tím lépe jsme se poznávali a přineslo to své ovoce v podání dvou branek, které si připsali M. ježek a D. Ježek. Ve druhém dějství soupeř dal kontaktní branku, ale o rychlou odpověď se postarali J. Smetana a V. Kodytek.

Semifinále – Tady už nás čekal kvalitnější soupeř Pája Tým, kteří též byly favorizovány. Utkání bylo jednoznačně vyrovnané, oba týmy hrály vyrovnanou partii. V první části měl největší šanci T. jiřička, ale skákavý míč neusměrnil dle svých představ. Druhý poločas byl o něco podobnější, zdálo se, že dojde k penaltovému rozstřelu. Naším zachráncem byl J. Smetana, když nečekanou střelou zpoza půlicí čáry překvapil veškeré oči, které hleděli na končicí míč v soupeřovi brance. Doslova úctyhodný gól! Po této situaci se hra přelévala ze strany na stranu. Nakonec vše dopadlo ve prospěch nás vše dobře, když v závěru hrací doby, si „drzý“ M. Ježek vyprosil krásný nákop J. Jiřičky, který zužitkoval na výbornou. M. Ježek si narazil s Jak. Smetanou a poté „opět“ nedal brankaři šanci, když mu „napsal“ jesličkami branku. Čili náš tým se kvalifikoval do finálového klaní!

Finále – Našim soupeřem se opět stál tým Pozdní sběr, kteří si penaltovými rozstřely probojovali přes dva mančafty. Jak se říká: „se stejným soupeřem se v odvetě špatně hraje“ zde pro nás toto pravidlo platilo. Naše hra se rázem zhoršila a chyběla chuť bojovnosti. Mnoho přihrávek jsme směřovali soupeři na kopačky a tím mu dovolili podniknout výpady do naší nepřipravené obrany. Naštěstí v brance stál „neprůstřelný J. Jiřička, který jednu ze 100% šance, vytěsnil na rohový kop. Ve druhé části jsme se přeci kousli a začali lépe kombinovat. Po řadu lepších příležitosti se tu nakonec jedna objevila a tu využil „mazák“ M. Ježek, když si opět řekl o načechraný centr od J. Jiřičky za nepřipravenou soupeřovu obranu, který následně zužitkoval brankou pro nás! V tu chvíli jsme mysleli více na obranu a likvidovali soupeřovi akce hnedle v zárodku. Do konce hrací doby jsme měli pár pojišťovacích příležitostí, ale to už jsme slyšeli písknutí píšťalky rozhodčího a my mohly plně oslavovat triumf na HORKA CUP!!!