Antonín Kodytek 7
Jan Smetana 7
Vladimír Středa 7

Reportáž ze zápasu

• Dohrávka třetího kola se uskutečnila v neděli, za krásného slunečního počasí a na již lépe připraveném domácím trávníku, než bylo s Doubravicemi. Soupeř postrádal dva klíčové hráče a navíc roli rozhodčího, musel zastoupit Jan Lukeš, který velmi slušně odřídil utkání!
  • V úvodních minutách hry, jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu hřiště a atakovali brankáře, co to šlo. V 7 minutě hry, se nám tlak povedl zužitkovat a vytěžili jednobrankový náskok. Vzápětí naše hra polevila a po chybě Hanze S., který poslal nepříliš prudkou malou domů, ho soupeřův útočník vystihl a na podruhé překonal našeho brankáře. Po menších otřeseních, se naše hra opět zlepšila a dostávala soupeře podtlak, která přispěla k přidáním tří branek. Poté už soupeř jen dohrával a zcela odpadl.  Ve druhé části hry se hrálo spíše exhibičně, kde nám se povedlo vstřelit „jen“ 3 branky a soupeř nám vsítil 2 branky, z toho po chybě Antonína K. a poté Vladimíra, který si nechal proklouznout malou domů. Nakonec více těší vítězství 7:3, které nás posunulo na špici tabulky.