Soupiska: J. Jiřička, K. Smetana, M. Zaplatílek, M. Lukeš, J. Lukeš, V. Středa, V. Kodytek

J. Lukeš 6
M. Lukeš 6
M. Zaplatílek 6

Reportáž ze zápasu

• První letošní zápas jsme sehráli na staronovém hřišti Bajrák proti týmu z Vlčic. Zde se nám představili nové tváře, které si během pauzy MU vyhlídlo. Jelikož nám chyběly defenzivní pilíře, se sestavou se muselo průběžně manipulovat. V úvodních minutách byla hra v naši režii, soupeře jsme přehrávali a tvořili si slibné naděje. Soupeř nás především trápil braekovými situacemi, což v 10min. hry zužitkovali dva menší útočníci z Vlčic, kteří byli technicky velice vyspělí a strhli vedení ve svůj prospěch. Naše hra se nezměnila a dál jsme obléhali bránu Vlčic. Své ovoce to přineslo o pár minut později, když hráči K. Smetana s J. Jiřičkou překonali obránce rychlými naraženými míči a poslední jmenovaný, následně překonal i brankáře. Bohužel od nás to bylo vše a opět úřadovala dvojice „maličkých útočníku“, kteří překonali V. Středu ještě dvakrát….. Poločasový stav tedy 1:3 ve prospěch Vlčic. Do druhého dějství jsme se pustili do hry s větším nasazením, které bylo po pár minutách odměněno 2-brankou, kde zásluhu měl J. Jiřička. Jenže to nás soupeř během 10s „zařízl“ po čtvrté! Rychlou individuální akci nás opět překonali dva „maličcí“ útočníci ospalou obranu! Stav se mohl vyvíjet i v náš prospěch, ale bohužel v těžkém terénu naše koncovka selhávala, ba nám i chyběla špetka štěstí. Potrestáni jsme byli 10 min před koncem, kdy naše síly odpadly a my se pomalu a jistě smiřovali s vysokým debaklem, který skončil číslovkou 7. Naštěstí je to první kolo, ale i proto nesmíme naší skupinu „smrti“ brát na lehkou váhu!!!