Lokomotiva Účko x MANŽDÍRNICE UNITED  1:7(1:7)

Soupiska: V. Středa, Jak. Smetana, T. Drinka, V. Kodytek,V. Porkert, Jan Smetana, Jan Jelínek
Střelci: Tomáš Drinka 2x, Jan Jelínek 2x, Smetana Jan 3x
ŽK: -
ČK: -

Reportáž ze zápasu

• Jedno z nejžahavějších utkání KLMF se mělo urodit mezi MU a Lokomotivou Účko, ačkoliv tomu tak nesvědčilo. Náš tým měl zajíždět na domácí hřiště patřící Lokotce, která od letošního ročníku pozměnila kádr a vede si v lize velice nadprůměrně, dnešním dnem se mělo rozhodnout, kdo z následujících týmu ovládne těžkou skupinu A, a získá tak výhodu ve čtvrtfinálových utkání. Dnes se nám představil i Vlastik P., který si doléčil svá zranění, ale na marodce se zas objevil Antonín, který po předešlém turnaji utržil zranění kolene, také se ukázal po krátké „ulejvacké“ pauze Jakub S. K samotnému zápasu moudře nepřistoupil ani domácí tým, když jeho řady obsahovalo jen 5 lidiček…. Po rozumné domluvě, za neúprosného vedra, se oba týmy domluvili na změnu hracího systému 4+1 a zkrácení hrací doby na 1x30min. Dále se řešila obuv, kde bylo přísně zakázáno hrát v kopačkách na umělce. Po všech těchto úkonech jsme přešli do samotné bitvy o první místo. V úvodních minutách hry, jsme měli jasně navrch a soupeře lépe přehrávali, po 5 minutách hry, se nám podařilo vstřelit 2 branky. Vzápětí soupeř odpověděl snížením, když hostující útočník, si pohrál s naší dezorientovanou obranou. Soupeř poté rychle ztrácel síly a byl rád, že dokáže náš útočný tlak odvrátit. To se mu dařilo necelých 10 minut a poté už padala jedna branka za druhou a domácí počítali minuty do konce. Svůj letošní Hat-trick, si vystřílel i Hánez, který byl ve skvělé formě. V závěrečných minutách hry, se domácímu týmu zranil hráč, když obětavě zastavil míč rozštěpem a pravděpodobně si natáhl stehenní sval. Poté se utkání ukončilo a my si připsali důležité vítězství 7:1!