LOKOMOTIVA ÚČKO x MANŽDÍRNICE UNITED   1:13(1:6)

Místo: Účko
Rozhodčí: Starci na chmelu
Diváci: 25
Soupiska: V. Kodytek, A. Kodytek, J. Smetana, J. Smetana, A. Tryzna, J. Jiřička
Střelci: J. Jiřička 7x, A. Kodytek 2x, V Kodytek 2x, J. Smetana 1x, J. Smetana 1x

• Naši svěřenci v 6 lidech vypráskali tým Lokomotivu Účko

Ve druhém kole po záplavách a různých odložení jsme se nakonec střetli s týmem Lokomotiva Účko. Tento soupeř nás v minulosti vždy dokázal potrápit a na posledním střetnutí jsme si odvezli debakl 8:2! I dnes to nevypadalo růžově, když naši svěřenci se sešli v 6 lidech a měli odehrát utkání v neúprosném vedru!

• Sestava:                                                             A. Tryzna

A.Kodytek                          Jan Smetana                     Jak. Smetana

V. Kodytek

J. Jiřička

• Začátek utkání bylo pro nás spíše seznamování s míčem, protože jsme si ho samozřejmě nechali doma, a bohužel nebyl odvážlivec, který by si půjčil míč od soupeře. I přesto jsme se jako první prosadili v ofenzívě a zaměstnávali brankáře střelami z dálky. Po 10 minutách se prosadil šikula J. Jiřička, který si pohrál s obráncem a nedal brankáři šanci, 1:0 pro nás. Tyhle akce následovali dál, když J. Jiřičku pobízel centry A. Tryzna a navýšil vedení až na 3:0. Dále využil zaváhání soupeře v rozehrávce opět J. Jiřička, když krásnou hlavičku umístil k tyči a navýšil vedení na 4:0. Po této situaci, byl soupeř na lopatkách a míč si nedokázali přihrát, jen z ojedinělé teče, jsem jim přesto podařilo snížit. Do poločasu jsme zvýšili svůj náskok na 6:1. Ve druhém dějství, se soupeř lépe koncentroval, ale to nezastavilo rozjetou MU v přidání dalších branek. Po suprových pasech a rychlých narážečkách, jsme zvýšili vedení na konečných 13:1, soupeř nevěděl, respektive nenašel lék, pro zastavení naších precizních útočných akcí! Dále je mojí povinností vyzdvihnout skvělý výkon Jak. Smetany, který zastavoval soupeřovi útočníky, kde samozřejmě i podporovali Duo A. Kodytek a H. Smetana.