Soupiska: V. Kodytek, A Kodytek, Jak. Smetana, Jan Smetan, J. Jiřička, V. Porkert, J. Lukeš
Střelci: A. Kodytek 2x, V. Kodytek 1x, Jak. Smetana 1x, J. Lukeš 1x

Jakub Smetana 8
Jan Lukeš 7
Jan Jiřička 5

Reportáž ze zápasu

• První odvetný zápas, nás zavedl do blízké vesnice jménem Vlčice, kde jsme s nimi sehráli 5. Kolo KLMF. Tento soupeř na svém hřišti velice dominuje, a pro nás to znamenalo, že 3 body odsud nebude snadné vzít.

• Nutno podotknout, že v našem kádru panovala velká únava, protože jsme v předešlých dnech hráli turnaje. Ale byli tací jedinci, kteří i holdovali alkoholu a na výkonu ve Vlčicích to bylo rozhodně znát.

• V prvních minutách hry byla hra vyrovnaná, útočné akce panovali na obě strany, které ve většinu případech zhatili páni brankáři. Bohužel soupeř po prvních akcích poznal, že s naší hrou není něco v pořádku a začal efektivněji útočit. Naštěstí navrátilec V. Porkert měl vše pod kontrolou a zatáhl za brzdu, když jsme byli v opravdové nouzi. V 15 minuta byla pro nás osudná, když špatná narážečka naší obrany, nás stála inkasovanou branku. To se situace více zkomplikovala a my se více hádali, než hráli a do všeho ještě vstoupil tragický výkon rozhodčího!!!  Nakonec vše spělo k dobrému, když skvělá spolupráce bratři Kodytků nám zajistilo vyrovnání. To se soupeř dostal podtlak a vzápětí inkasoval druhou branku, když skvělým střelo-centrem nás do vedení poslal J. Lukeš. Do závěru poločasu nám navýšil vedení A. Kodytek po skvělé individuální práci. Druhé dějství pro nás začalo lépe, když v 10 minutě po faulu ve vápně na V. Kodytka jsme navýšili už na 4:1. Autorem branky byl sám faulovaný V. Kodytek. Hra se velmi zrychlila a šance se rodili na obě strany, jenže nás často zachraňoval V. Porkert nebo poslední bránící hráč. Ve 20 minutě jsme navýšili stav na 5:1, ale po pár minutách se soupeři podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Do konce hrací doby byli k mání další obrovské šance na zkorodování výsledku. Do konce utkání se stav neměnil a my si po právu odnášíme vele-důležité vítězství z Vlčic.

Momentky:

• Hráčem zápasu byl našimi fanoušky zvolen Vlastimil Porkert.
  • MU poprvé porazila FK Vlčice na domácím stánku.
  • První branka hráče Jana Lukeše za tým MU.
  • V přestupovém boji vyhrál Lukáš Horák, který se nám představí, již v příštím utkání.