Soupiska: V. Středa, Marcel Brož, Tomáš Drinka, Vít Kodytek, Jan Smetana, Antonín Kodytek
Střelci: Jan Smetana 6x, Tomáš Drinka 2x, Marcel Brož 1x, Antonín Kodytek 1x,

Vladimír Středa 9
Antonín Kodytek 9
Marcel Brož 9

Reportáž ze zápasu

• V posledním kole se náš ochuzený tým, představil v Podharti, kde se měl utkat s nepříjemnou FK Teslou. I zde jsme se obešli bez střídání, ale přesto se změny v kádru udělaly. Do brány se opět postavil zkušený Vitan K., který tak vystřídal, nerad chytajícího Vladimíra. A zdálo se, že i tento krok měl na hru veliký vliv! V úvodních minutách hry jsme měli na kopačkách míč my a postupným útokem, zkoušeli brankářovu pozornost. Hra z naší strany se víc a víc zpřesnila, nahrávky byly plynulé a přesné, do hry se zapojil Vitan a bylo otázkou času, kdy z toho vytěžíme užitek. To se povedlo v 8 minutě hry, kdy na krásný centr od Toma D. si naskočil Hanz a otevřel skore. Zanedlouho mohl přidat pojistku Anton, ale opět volil razantní střelu do „kopřiv :D“! Další šancí, ale nepohrdl Tomáš, který snad z nulového úhlu vypálil nepříjemnou střelu rovnou do šibenice. Poté si svůj prohřešek napravil Anton, když se zavřeným kukučem nás poslal do vedení 3:0. Do konce poločasu si ještě připsal druhý zásah Hanz. Ve druhém dějství jsme opět začali lépe my, opět se nám dařilo střílet další branky. Největší kuriozitou byla situace přihrávka na Hanze od Vitana, když celou tuto pasáž doplňovala známá píseň:“MANU CHAO - Me gustas tu„, kde poté nebyl ducha přítomen Hanz a více se věnoval tanečním rekreacím, než hraní fotbalu! Ale ani náš brankář se nenudil, své čisté konto hájil opravdu nebezpečným střelám, až se nechtělo věřit ani domácímu celku. Nejprve nebezpečnému úniky menším faulem zabránil Anton před vápnem, kde se následně kopal přímý kop. Střelu z přímého kopu krásným zákrokem Vitan vytěsnil a nedovolil ani druhou dorážku, třetí dorážku mohl zabránit bojácný Vladimír, ale radši ze střelecké pozice „zbaběle utekl :D“ a nechal útočníka z necelého 1 metru vypálit na brankáře, i tady byl soupeř zaskočen, když tuto střelu vytěsnil na roh. Do konce hrací doby se Hanz snažil dohnat střelecký rekord Honzy „Komára“ Jiřičky, který proti FN Sobíku střelil za jediný zápas 8 branek, bohužel Hanz se zastavil na číslovce 6 a tak zkompletoval nejvyšší porážku FK Tesly 10:0!