FC Balon v Labi x MANŽDÍRNICE UNITED   2:13(1:4)

Místo: Plast účko
Rozhodčí: Starci na chmelu
Diváci: 8
Soupiska: V. Středa, Jak. Smetana, Jan Smetana, A. Kodytek, V. Kodytek, J. Jiřička
Střelci: J. Jiřička 4x, Jan Smetana 3x, A. Kodytek 2x, Jak. Smetana 2x, V. Kodytek 2x

Reportáž ze zápasu

• Ve 4. kole KLMF, nás přivítal nováček FC Balon v Labi, který je tvořen především mladými hráči. Bohužel naše účast byla opět „hojná“ a sešli jsme se v 6 lidech. Ze soupisky nám bohužel vypadl M. Lukeš a D. Sobotka, který museli podpořit A-tým v Dolní Kalné, kvůli velké marodce.

Sestava:                                                             V. Středa

V.Kodytek                          Jak. Smetana                    Jan Smetana

A.Kodytek

J. Jiřička

• Hned z úvodu jsme inkasovali z nakopnutého balonu, když náš brankař po svém zranění, byl nejspíše dezorientován. To soupeře postrčilo a hrálo se vyrovnané utkání, ale po pár minutách vstřelil vyrovnávací branku V. Kodytek, když zachytil brankářovu přihrávku. O pár minut později navýšil J. Jiřička po souhře bratří Smetanů.  Po nějaký čas se hra opět vyrovnala, až k samotnému závěru jsme přidali 2 branky zásluhou J. Jiřičky a Jana Smetany. Ve druhém dějství byl zápas zcela v naší režii, když během 15 min jsme své vedení navýšili na 12:1 a soupeře jsme odepsali! Musím zmínit, že jednu z vstřelených branek musí získat obrovské ocenění i pro ty, co se fotbalem živý! Jejím autorem byl Jakub Smetana, když těsně za půlící čárou parádní střelou z voleje, usměrnil a umístil svojí nechytatelnou „pumelici“ do růžku brány! Posléze soupeř byl na odpis a my si hru  už jen užívali. Párkrát jsme nechali našeho brankáře čarovat, kde svými výkony smazal svoji hrubku v úvodních minutách.  Soupeř byl opravdu nervózní, když už naše mužstvo hrálo 4+1 a dávalo více prostoru soupeři po celých 8 minut. Poté se už dohrávalo, kde do závěru hrací doby padly branky na obou stranách. Pro soupeře zostuděni, pro nás skvělý výkon na umělce!  Konečný stav 13:2!