Soupiska: V. Kodytek, A. Kodytek, M. Brož, J. Jelínek, V. Středa, J. Smetana, J. Jiřička, T. Drinka

Jan Jiřička 8
Marcel Brož 8
Jan Jelínek 8

Reportáž ze zápasu

• Po těsném postupu nad Týmem HC Milán, nás čekal velmi nepříjemný soupeř, což byl tým Starci na Chmelu, kteří se ukázali 3x v řadě ve finále. K prvnímu utkání jsme zavítali právě k zmíněnému soupeř, ale bohužel před výkopem nás zastihl neúprosný liják, který nemilosrdně zalil umělý povrch ve Strži. Soupeř se samozřejmě vybavil lepší obuvi a na hře to bylo velice znát. Již v 15 minutě hry náš tým prohrával 4:0 a byli jsme málem na ručník. Chyboval snad každý z nás, dokonce i sudí, který zadarmo věnoval branku soupeřovi, když Víťan šel pro zakopnutý míč a rozhodčí bez brankáře, nechal pokračovat hru….. Po malo-velké hádce jsme si na terén doslova zvykli a začali pomalu soupeře přehrávat, kde jsme si tvořili 100% šance, ne-li 1000%!!! Zejména Hanz s Jellym měli opravdovou smůlu, ale do konce poločasu se nám podařilo branku vstřelit a tím dostat Starce podtlak. Druhé dějství bylo v naši režii, i když nám terén moc nepřál, dokázali jsme si vytvořit mnoho slibných šancí, které přineslo snížení na rozdíl jediné branky! I když jsme nedokázali vyrovnat a šance k tomu byli, přesto našemu týmu děkuji za bojovnost, kterou v dnešním zápase předvedli a nenechali nic zadarmo, věřím, že odveta se nám povede!