15:0 (5:0)

Termín: 29. 6. 2016

Místo: travnaté hřiště Ždírnice

Diváků: 4

Střelci: Jan Smetana 2x, Vít Kodytek 2x, Martin Kozák 3x, Jan Jelínek 4x, Viliam Ulrych 4x

Asistence: -

Karty:

Sestava: Vlasta Porkert - Viliam Ulrych, Vít Kodytek - Jan Jelínek, Jan Smetana - Martin Kozák

Reportáž:

MU muselo sehrát první dvojkolo, kvůli velkému množství zápasů KLMF. Na domácí prostředí zajíždí Piškotky Doubravice, jenž letos vůbec nebodovaly… Přesto jejich hra se od zápasu k zápasu zlepšovala, pokud chodili pravidelní aktéři. Do Ždirnické „metropole“ však přijeli v 6 lidech, neboť jejich další hráči, prý bloudily na cestách… MU též bylo ve velmi improvizované sestavě, též se sešlo pouze 6 lidí, ačkoliv 2 hráči si na poslední chvíli omlouvali… Po dlouhé době a drobných nesvárů se do kádru zařadil konečně Jelly a předvedl se ve vrcholné formě! Zápas byl jen o jednom týmu, ačkoliv na první branku se čekalo do 15 minuty! Poté soupeř odpadl a zejména Jelly předváděl „gólostroj“.  V Poločase byl stav 5:0.

Druhé dějství bylo o něco více fotbalovější, MU potvrdilo roli favorita a stav skončil 15:0. Pochvalu zaslouží soupeřův brankář, jenž řadu tutovek MU polapil, či vyrazil!