Asistence: -

Karty:

Sestava: Jan Smetana- Viliam Ulrych, Vít Kodytek - Marcel Brož, Martin Bartoš, Vladimír Středa - Martin Kozák, Marek Šulc

Reportáž:

Druhý den ráno po utkání s FC 4 Promilema, čekalo MU velmi nepříjemný soupeř zvaný FC Balón v Labi. Tady MU se muselo rozhodnout k několika krokům, neboť kádr byl víc prořídlý. Každý by čekal debakl, ale MU se „kouslo“ a svého soupeře velmi potrápilo. Do branky se musel postavit Hanéz, neboť Vlastin z pracovních důvodu se zápasu nezúčastnil. K samotnému utkání.

Hra byla od prvních minut velice živá, hrálo se nahoru a dolů. Technicky vyspělý tým proháněl MU, přesto se k žádné větší šanci nedostalo, kdežto MU mohlo v rozmezí 10minut vést 3:0 a nikdo by se nedivil! „Rychlík“ Vilda se několikrát urval na lajně a zásoboval své spoluhráče dobrými pasy, dvě vele-šance promarnil Martin B., když míč netrefil, jak by si přál. Další obří šanci po krásných akcích s Mácou promarňuje Martin K.. Pak přišla 20 minuta a s ní potrestání od BvL. Soupeř zahrál ukázkovou standardní situaci rohu, kde ránou z první překonali bezmocného Hanéze. Mužstvo MU se s výsledkem nechtělo smířit a z plných sil tlačila na defenzívu BvL. Slibné šance zahazuje i Mára a není divu, že poločasový stav končí 1:0 ve prospěch BvL.

Druhé dějství z počátku patřilo MU, s výsledkem se snažilo něco dělat a pořádně soupeři zatápělo. Vzhledem k tomu, že soupeř nepřijel též v plné síle a měl pouze 3 hráče na střídání, dostával se podtlak. K vyrovnání měl, čím dal blíž Mára s Martinem B., ale brankář byl vždy proti. V jedné situaci podržela brankáře BvL branková konstrukce. Jenomže čas byl neúprosný a MU si zahrávalo v obranné části. V jednu chvíli musel Víťan hatit útok 3 na 1, a riskovalo se čím dál více. Pak přišel trest, BvL podnikli rychlý nákop na Martina T., který si zatlačil Víťana a když byl v dobré střelecké pozici, překvapil Hanéze u bližší tyče „bodlákem“ a tak pro MU nemile strhává vedení ve prospěch svého týmu. MU už síly na vyrovnání chyběli, respektive poslední hřebík do rakve zarazil opět Martin T. z BvL, když z přímého kopu vymetl pavučinu Hanézovi… Poločas už se dohrával, BvL si výsledek pohlídal, i když byli drobné náznaky na snížení. Konečný výsledek 3:1 a MU si zapisuje druhou porážku.