Střelci: Martin Kozák 3x, Jan Smetana 2x, Vít Kodytek 1x, Viliam Ulrych 1x

Asistence: Vít Kodytek 2x, Martin Bartoš 2x, Martin Kozák 1x, Antonín Kodytek 1x

Karty:

Sestava: Marcel Brož - Viliam Ulrych, Vít Kodytek - Jan Smetana, Martin Bartoš, Vladimír Středa - Martin Kozák, Antonín Kodytek

Reportáž:

V dalším kole se MU představilo ve Dvoře Králové, kde zavítalo na umělku ve Strži, proti týmu Lokomotiva Učko. Tento soupeř v úvodních kolech panoval tabulku KLMF, jenže posléze přišla porážka za porážkou, která činila v součtu třikrát po sobě jdoucích.

MU si v posledních kolech napravila reputaci a začala hrát pohlednější fotbal, jako doposud, ačkoliv prohrála s BvL. Do kádru se velmi dobře zapsal Martin Bartoš a zdravotní stav Jana Smetany se den co den zlepšoval. Přesto MU postrádala klíčové hráče… Vlasta Porkert se na poslední chvíli omluvil, Marcela Brože trápí „kolínko“ a Jan Jelínek je definitivně rozhodnut nekomunikovat a nejspíš pevně rozhodnut „pověsit kopačky na hřebík“.

Do utkání MU nastoupila s brankářskou změnou, kterou zaujal Marcel Brož, jenž svým „jednáním“ nařknul kapitána týmu :D! Zápas pro nás začal velmi dobře, neboť (snad od úvodních kol) uvolněná atmosféra dokázala přinést klid na kopačkách a na malém plácku předvádět pohlednou kombinační hru. O první výraznou šanci se postaral Vilda s Hanzem, když společně oba orazítkovali tyč. Nutno podotknout, že soupeř měl v brance bývalého elitního házenkářského golmana a po celou dobu, bylo velmi obtížné najít recept na jeho překonání. Tohoto „hromotluka“ překonává po delší odmlce Martin Kozák, jenž si  rychlou výměnou míče s Martinem Bartošem poradil s obránci. Soupeř si tento stav nenechal líbit a po pár minutkách odpovídá svým vyrovnáním. Posléze i MU odpověděla, když ukázkovým nepřímým kopem s drobnou tečí, zařizuje vedení Vilda U. Do konce poločasu se již nic zásadního neodvíjelo, jen snad to, že se valily přívalové srážky!

To donutilo oba týmy vynechat pauzu a zahájit druhý poločas. Do druhého dějství MU nastoupila bravurně, neboť nejprve zvyšoval individuální akcí Hanz, jenž „bodlákem překonává „hromotluka“ potřetí a Martin Kozák počtvrté, když zužitkoval přihrávku Antona. Soupeř už byl v rozpoložení a navíc hřiště začalo být značně podmáčené, protože přívalové deště zasáhly celé okolí Dvora Králové. To akce střídala akci, ale vzhledem kluzkém terénu nezbyly síly pro zakončení, zejména Víťana, když obcházel obranu a nedokázal ve finální fázi přihrát spoluhráči či doprovodit míč mezi brankovou konstrukci. Chuť si napravil ze standardní situace, konkrétně z rohového kopu, když si parádně zaběhl pro přihrávku Martina K. a míč zavěsil do šibenice. Poté si připsal asistenci U Honzy Smetany, jenž navýšil na 6:1. O několik minut později překonává soupeř Marcela i podruhé. Na konečný stav 7:2 upravuje Martin Kozák v závěru utkání a připisuje si tak hat-trick!

Utkání velmi slušně odřídil M. Šimek z FC 4 Promile!