2:7 (0:3)

Termín: 31. 7. 2016

Místo: umělka DKnL ve Strži

Diváků: 4

Střelci: Vít Kodytek 1x, Viliam Ulrych 1x, Antonín Kodytek 1x, Ondřej Šimůnek 2x, Jan Jelínek 2x

Asistence: Vít Kodytek 1x, Antonín Kodytek 1x, Viliam Ulrych 3x, Ondřej Šimůnek 1x, Jan Jelínek 1x

Karty: -

Sestava: Martin Kozák - Viliam Ulrych, Vít Kodytek, Antonín Kodytek, Vladimír Středa - Jan Jelínek - Ondra Šimůnek

Reportáž:

MU po skončení zápasu s týmem FC 4 Promile se pomaloučku přesunula k dalšímu zápasu, tentokrát proti Lokomotivě Učku na nedaleké Strži na umělce.

MU udělala drobnou změnu na postu brankáře, kde Anton jde „raději“ do pole a na jeho post se postaví Marťas. Utkání začalo nejlépe pro Ždirnické, první útočná akce skončila brankou, když si nechtíc střelu srazil sám brankář. O chvíli později bylo veselo znovu, Vilda „netradičně“ utekl po lajně a naservíroval míč Ondřejovi, který si věděl rady. Do konce poločasu sešla obdobná situace, kde jejím autorem byl opět Ondřej. Lokotka si žádnou větší šanci nevtvořila.

Ve druhém dějství se MU tolik dopředu nehrnulo a vyčkávalo na chyby soupeře. Těch bylo požehnaně, ale některé situace byly trestuhodně zahozeny. Především Jelly Hamoun :D!!! Posléze se podařilo polovinu šancí využít a svůj náskok navýšit, kde se trefil každý vyjma Vladimíra spalovače všeho :D. Soupeř zahrozil jednou, nutno podotknout hezkou kombinací, která vedla ke snížení. V posledních minutách ještě stihl Viťan namazat soupeřovým útočníkům brankovou příležitost, kterou s přehledem soupeř proměnil. Výsledek končí 7:2 ve prospěch MU.

Klukům co dnes obětovali svůj čas na odehrání KLMF, ačkoliv byl předešlý den turnaj, děkujeme! Věřím, že toho každý měl plný zuby!

Utkání chvályhodně odřídil Šimek z týmu FC 4 Promile.